GOODYEAR “100% GANDARĪJUMA GARANTIJA” 

paplašinātā riepu bojājumu apdrošināšanas programma

Ar Goodyear “100% GANDARĪJUMA GARANTIJA” garantiju mēs vēlamies parādīt, ka jaunievedums, drošība, žurnālu testi un augsta kvalitāte ir vairāk nekā vārdi.

 

Mums rūp jūsu apmierinātība! 

 

Ar GOODYEAR “100% GANDARĪJUMA GARANTIJA” garantiju jaunajai Goodyear riepu kolekcijai, jūs iegūsiet: ja Jūsu jauniegādātās riepas tiks bojātas, tās varēs apmainīt pret jaunām!

GOODYEAR “100% GANDARĪJUMA GARANTIJA” garantija (turpmāk tekstā – “Kampaņa”) ir izstrādāta, lai sniegtu pārliecību, ka esat izvēlējies vienas no labākajām riepām, kādas pašlaik ir pieejamas!  

 

Noteikumi

 

 1. Vispārīgie noteikumi
  1. Kampaņa attiecas uz riepu bojājumu apdrošināšanu.
  2. Kampaņu rīko Goodyear Baltic OU.
  3. Kampaņa tiek rīkota un ir spēkā Latvijas teritorijā.
  4. Kampaņa ir spēkā vienu gadu kopš iegādes brīža un attiecas uz konkrēta Goodyear un Dunlop modeļa riepām, ja iegādātas vismaz četras vienādas (pēc izmēra, ātruma indeksa, slodzes indeksa un protektora zīmējuma) riepas.
  5. Kampaņas riepu modeļi: 

Vasaras:

GOODYEAR: EFFICIENTGRIP COMPACT, EFFICIENTGRIP COMPACT2, EFICIENTGRIP PERFORMANCE, EFFICIENTGRIP PERFORMANCE2, EFFICIENTGRIP SUV, EFFICIENTGRIP 2 SUV, EAGLE F1 ASYMMETRIC 2, EAGLE F1 ASYMMETRIC 3, EAGLE F1 ASYMMETRIC 5, EAGLE F1 ASYMMETRIC SUV, EAGLE F1 ASYMMETRIC 2 SUV, EAGLE F1 ASYMMETRIC 3 SUV, EAGLE F1 ASYMMETRIC 5 SUV, EAGLE F1 SUPERSPORT, EAGLE F1 ASYMMETRIC 6.

DUNLOP:  STREETRESPONSE 2, SPORT BLURESPONSE, SPORTMAXX RT, SPORTMAXX RT2, SPORTMAXX RT2 SUV, SPORTMAXX GT, QUATTROMAXX, SPORTRESPONSE.

All season:

GOODYEAR: VECTOR 4SEASONS G2, VECTOR 4SEASONS G3, VECTOR 4SEASONS SUV G2, VECTOR 4SEASONS G3 SUV; 

DUNLOP: SPORT ALL SEASON.

Ziemas:

GOODYEAR: ULTRAGRIP ICE ARCTIC, ULTRA GRIP ICE ARCTIC SUV, ULTRAGRIP ARCTIC 2, ULTRA GRIP ARCTIC SUV2, ULTRA GRIP ICE 3, ULTRA GRIP ICE 2, ULTRAGRIP ICE SUV, ULTRA GRIP 9+, ULTRA GRIP PERFORMANCE GEN-1, ULTRAGRIP PERFORMANCE+, ULTRAGRIP PERFORMANCE 3, ULTRA GRIP PERFORMANCE SUV GEN-1, ULTRAGRIP 8 PERFORMANCE; 

DUNLOP: WINTER RESPONSE 2, WINTER SPORT 5, WINTER SPORT 5 SUV.

 1. Riepas jāiegādājas un jāuzstāda pie viena un tā paša izplatītāja.
 2. Kampaņa tiek rīkota pie pilnvarotiem Goodyear Dunlop Riepu izplatītājiem. Precīzs izplatītāju saraksts ir pieejams vietnē www.goodyear-promo.eu/lv sadaļā “Izplatītāju saraksts”.

 

 1. Kā piedalīties kampaņā?
  1. egādājieties jebkura modeļa četru riepu komplektu, kas norādīts šo noteikumu 1.paragrāfa 1.5. punktā. Jums izsniegs īpašu Kampaņas plastmasas karti ar unikālu numuru.
  2. Reģistrējiet karti vietnē www.goodyear-promo.eu/lv 14 (četrpadsmit) dienu laikā, pēc riepu iegādes.
  3. Kartes reģistrācija ir jauniegādāto riepu bojājumu garantijas aktivizēšana. Nereģistrēta karte Kampaņā nav derīga.
  4. Aizpildot reģistrācijas veidlapu, ieskenējiet pirkuma čeku vietnē www.goodyear-promo.eu/lv. Čeks tiks saglabāts sistēmā kā pirkuma pierādījums. Ja nevēlaties ieskenēt pirkuma dokumentu, saglabājiet to līdz akcijas beigām. Ja riepas tiks pārdurtas vai neatgriezeniski bojātas, Jums lūgs uzrādīt pirkuma pierādījumu un Kampaņas kartes numuru.
  5. Ja riepas ir bojātas, vērsieties pie tā paša riepu izplatītāja, kur tās iegādājāties un uzstādījāt.
  6. Kampaņa attiecas uz visiem riepu bojājumiem, kas radušies normālas braukšanas rezultātā, proti, caurums, noberzums, plīsums trieciena ietekmē.
  7. Viena persona var apdrošināt ne vairāk kā divus riepu komplektus.
  8. Kampaņas laikā viena riepa tiek apdrošināta tikai vienu reizi.
  9. Caurdurtu riepu var nomainīt pret jaunu tikai tad, ja riepu izplatītājs atzīst to par neremontējamu (remonta izmaksas sedz patērētājs).

 

 1. Riepas, kurām piemēro Riepu bojājumu garantijas programmu:
  1. Riepu protektora dziļumam jābūt vismaz 4 mm;
  2. Riepām jābūt reģistrētām Kampaņas tīmekļa vietnē www.goodyear-promo.eu/lv, un pirkuma čeks jāieskenē vai jāuzrāda;
  3. Riepas var būt bojātas normālas braukšanas apstākļos pārduršanas, noberzuma vai plīšanas rezultātā.
  4. Jābūt uzmontētām uz automobiļa, kuram tās tika iegādātas un uz kuru tās reģistrētas vietnē www.goodyear-promo.eu/lv

Saskaņā ar kampaņas noteikumiem apmainīt var tikai riepas, kuras nav iespējams saremontēt.

 

 1. Kampaņa nav spēkā un nesedz šādus gadījumus:
  1. Ja riepas tiek bojātas autoavārijas, vandālisma, zādzības, ugunsgrēka vai riepu ķēžu dēļ vai tad, ja bojājums ir kosmētisks vai novēršams;
  2. Riepas, kam ir atjaunotas rievas, vai bezkameras riepas, kurās lietota kamera, vai riepas protektora dziļums ir mazāks nekā 4 mm;
  3. Riepas, kas izmantotas autosacīkstēs vai trasē;
  4. Riepas, kas jau vismaz vienu reizi ir nomainītas bojājuma dēļ;
  5. Bezspiediena (ROF – Run on Flat) Riepas.

 

 1. Goodyear Tires Baltic OU ir tiesības atcelt vai pārtraukt Kampaņu jebkurā laikā, paziņojot par to Kampaņas tīmekļa vietnē www.goodyear-promo.eu/lv.

 

Īpašā „100% GANDARĪJUMA GARANTIJA” GARANTIJA tiek piemērota papildus Goodyear standarta noteikumiem, kā arī noteikumiem, ko var piemērot Goodyear izplatītājs. Lai saņemtu precīzu informāciju par šiem noteikumiem, sazinieties ar savu Goodyear izplatītāju. Garantijas mērķis nav ierobežot jūsu patērētāja tiesības saskaņā ar likumu vai standarta noteikumiem, ko paredz Goodyear Baltic OU.

 

Šo garantiju ir sagatavojis Goodyear Baltic OU.